PRAG TURU

3 GECE 4 GÜN

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

KIBRIS, İZMİR, ANTALYA, ANTEP, ANKARA, TRABZON, KONYA VE ADANA İÇ HAT BAĞLANTI OLANAĞI

EXTRA TURLARDA AVANTAJLI PAKET SEÇENEĞİ 270 € YERİNE 170 €

1. Gün: İstanbul - Prag

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali tatilinburada.com kontuarında siz değerli konuklarımızla buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Prag’a hareket ediyoruz. Varışımızla beraber şehir turumuz başlıyor; panoramik şehir turumuzda, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan, üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen ve üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam  rehberimiz tarafından organize edilecek EXTRA Vltava Nehri’nde açık büfe yemekli tekne turuna katılabilirler (50 EURO) Prag’ın gece manzarasını, müzikli açık büfe yemek eşliğinde izleyebileceğimiz bu gezimizde kot farklılıklarının bulunduğu Vltava Nehri’nde ki su havuzlarından birine girerek havuzun su ile dolmasını ve üst kısma tekne ile çıkışımızı da görme şansına sahip olacağız. Geceleme otelimizde.


2. Gün: Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz EXTRA olarak düzenlenecek Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş turuna katılabilirler (50 EURO). Çekya’nın film festivali, masalımsı binaları ve sıcak su kaynakları ile meşhur bu şehrinde yürüyerek yapacak olduğumuz turumuzda, sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen termal kaynakları, Atatürk’ümüzün  1918’de kaldığı oteli, eski komünizm döneminin en ünlü otelini görme imkanına sahip olacağız. Dvorak’ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin’in dinlenmek için tercih ettiği bu masalımsı şehirde dileyen misafirlerimiz, bölgede üretilen meşhur kristal ve porselenlerden, yine bölgeden çıkarılan granit, kehribar taşlarından ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaklardır.  İçilebilir termal özelliği olan doğa harikası Karlovy Vary’de birbirinden şifalı ürünlerin, kremlerin satıldığı mağazaları da rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz. Tur bitiminde Prag’a transfer. Yolumuzun üzerinde ünlü Bira fabrikası Krusovice’de durarak arzu eden misafirlerimiz bira satın alabilirler. Turumuzun bitiminde otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor. Gece dileyen misafirlerimiz keyif alacakları EXTRA   Ortaçağ Gecesi Turuna katılabilirler (60 Euro)  Ortaçağ’da yapılan eğlenceleri izleyip, , yemekleri limitsiz içecek eşliğinde tahta masalarda, toprak tabaklarda tadacağımız bu eğlenceli gecemizde,  birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları ve diğer gösterilerde gecemize renk katacaktır. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz EXTRA olarak düzenlenecek Dresden (Almanya) Kültür ve Alışveriş turumuza katılabilirler (60 EURO) Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan muhteşem tarihi yapılarıyla Dresden şehir merkezini, Frauenkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Dünyaca ünlü elektronik, giyim, çikolata gibi markaların en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a  otelimize transfer. Gece dileyen misafirlerimiz keyif alacakları EXTRA  Çek gecesine katılabilirler (50 Euro). Prag’ın şirin restaurantlarından birinde katılacağımız bu gecemizde, limitsiz içeceğimizle  beraber lezzetli yemeklerimizi yerken, Çek müziği, Çek folk dansları ve çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatı bulup, belli şovlarda sanatçılara eşlik edeceğiz. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Prag - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından uçuş saatine bağlı olarak odaları boşaltıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından yine Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. Varış ve turumuzun sonu bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • 4 Yıldızlı (ŞEHİR MERKEZİNE MAX. 5 KM MESAFEDE) otelde konaklama
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Otel – havaalanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  24 Haziran • 26 Ağustos • 16, 23 Eylül • 28 Ekim
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  24.06.20214* Oteller299,00 €389,00 € 299,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 279,00 €
  -Taksitler »
  26.08.20214* Oteller299,00 €389,00 € 299,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 279,00 €
  -Taksitler »
  16.09.20214* Oteller249,00 €339,00 € 249,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 229,00 €
  -Taksitler »
  23.09.20214* Oteller249,00 €339,00 € 249,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 229,00 €
  -Taksitler »
  28.10.20214* Oteller199,00 €289,00 € 199,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 179,00 €
  -Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  • Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  • Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
  • Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  • Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
  • TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  • TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  • Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  • Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  • Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİ,NBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  • Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  • 30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  • 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  • Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  • İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
  • Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  3.Vize Bilgileri