BENELÜX PARİS TURU

7 GECE 8 GÜN

TÜRK HAVA YOLLARI İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

KIBRIS, İZMİR, ANTALYA, ANTEP, ANKARA, TRABZON, KONYA VE ADANA İÇ HAT BAĞLANTI OLANAĞI

EXTRA TURLARDA AVANTAJLI PAKET SEÇENEĞİ 440 € YERİNE 300 €

* REİMS TURU HEDİYE *

1. Gün: İstanbul - Köln - Lüksemburg - Metz

İstanbul  Havalimanı tatilinburada.com kontuarı önünde buluşma sonrası TÜRK Hava Yolları tarifeli seferi ile Köln şehrine hareket ediyoruz ve varışımızla beraber Köln şehrinde yapacağımız panaromik turda: Köln Katedrali, alışveriş caddesi Reine Nehri ve  tarihi Hohenzollern Köprüsü’nü görüyoruz. Ardından Lüxemburg’a hareket ediyoruz. Varışla beraber yapacağımız şehir turunda: Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitimi Metz otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: Metz - Reims - Paris

Otelde alınan kahvaltı sonrası Paris şehrine hareket ediyoruz. Değerli misafirlerimiz;  tatilinburada.com misafirlerine sunduğu avantajlardan biriside ÜCRETSİZ Reims Turudur. Fransa’nın Champagne Ardenne Bölgesi’nde yer alan Reims, ünlü Fransız şampanyalarının üretim noktası olarak dikkat çeken, tarihi bir kent. Geçmişi Roma İmparatorluğu’na deyin uzanan ve ikinci Dünya Şavaşı’nda büyük bir hasara uğrayan bu şehir, günümüzde UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan tarihi yapıları, gotik mimarileri ve pek çok Fransa Kralı’nın taç giydiği Reims Notre Dame katedrali ile meşhurdur. Şehirde yapacak olduğumuz panaromik turumuzda, Reims Notre Dame Katedrali, Başpiskoposluk makamı, Reims Opera Binası ve Adalet Sarayı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından Fransa’nın başkenti Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızla  beraber yapacağımız panaromik Paris şehir turumuzda, idamlara sahne olmuş Concorde Meydanı, dünyanın en meşhur caddelerinden Champ Elysees,  Charles de Gaulle Meydanı, Zafer Takı, Grand Palais, Petit Palais, Seinne Nehri, Eiffel , Madeleine Kilisesi ve meşhur Paris Opera Binası panaromik olarak görülecek yerlerden bazıları. Turumuzun bitiminden sonra otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Paris

Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Paris Harikaları turuna katılabilirler. (90 Euro) Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve Dünya’nın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesiyle başlıyor. Bu turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaksınız. Turumuz, Seine nehri  üzerinde tekne gezisi ile devam ediyor. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden görürken, en güzel fotoğraf karelerini de yakalama imkanı bulacağız. Sonrasında  Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine  çıkıyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen SacreCoeur (Kutsal Adak  Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanında alış veriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa Devrimi sonrası aralarında 16. Louis Maria Antoinette ve pek çok soylunun hapis yattığı Conciergerie, Pont Neuf, Eski Postane Binası ve 2019 yılında yanarak uzun bir tadilat dönemine giren Notre Dame Kilisesi’ni panaromik olarak görerek, Saint Michel bölgesinde alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Paris by Night turuna katılabilirler (20 Euro) Parisi birde ışıklar altında görmek ister misiniz ? Tarihi Sorbonne Üniversitesi Binası, Pantheon, Lüxembourg  Bahçeleri, Da Vinci’nin Şifresi kitabında adı geçen Saint Sulpice Kilisesi, Saint Germain Bulvarı, Fransız Enstitüsü Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Parlemento Binası ve  daha bir çok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görme imkanı bulacaksınız. Trocedaro Meydanından ışıl ışıl parıldayan Eiffel kulesi için fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.


4. Gün: Paris - Disneyland

Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. (Tek Park 100 Euro/Çift Park 120 Euro )   İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan insanın zevk alacağı bu eğlence merkezinde Moteurs Action şovunda; otomobil ve motorların muhteşem gösterisini izleyebilir, Hollywood yapımı film sahnelerini görebileceğiniz tren turu yapabilir, Hyper Space Mountain hızlı treniyle uzay'da yolculuk yapabilir, Disney karakterleri ile fotoğraf çektirebilir, Disneyland Kahramanlarının  karnaval yürüyüşünü izleyebilirsiniz. Indiana Jones, Uzaya yolculuk, Hayaletler evi ve çok daha fazlası ile harika vakit geçireceksiniz. Turumuzun sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. (Aktiviteler parklara göre farklılık göstermektedir.)

Akşam dileyen misafirlerimiz EKSTRA  olarak düzenlenecek Lido Show turuna katılabilirler. (130 Euro) Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri, dünyaca isim yapmış bir kabare olan bu showda inanılmaz görsel efektler, sürekli değişen sahneler, akrobasi ve sihirbazlık gösterileri  özenle seçilmiş sanatçılar ve canlı müzik sizi bambaşka dünyalara götürecek. Bu geceyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelde.


5. Gün: Paris - Brugge - Brüksel

Otelde alınan kahvaltı sonrası Brüksel’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenen Masal Şehir Brugge turuna katılabilirler. (30 EURO) Belçika’nın 1. ve 2. Dünya Savaşları’ndan en iyi korunmuş kenti olan ve Avrupalı yazarlar tarafından ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’ kitaplarında yer alan masal şehri Brugge’e vardıktan sonra yapacak olduğumuz yürüyüş turumuzda göreceğimiz yerler arasında Lonca Binaları ile çevrili Markt Meydanı, Şehrin simgelerinden Belfry Kulesi, Belçika’nın en önemli kiliselerinden Our Ladies Church,  şehrin yönetim ve dini merkezi olarak bilinen tarihi Burg Meydanı, Belediye Sarayı ve Kutsal Kan Bazilikası bulunmaktadır. Gezimizin ardından Belçika’nın meşhur el yapımı çikolatalarından ve el yapımı goblenlerinden satın alabilir, meşhur midye ve waffellarını tadabilirsiniz. Turumuzun bitiminde, Brüksel şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapan Avrupa’nın en hareketli meydanlarından Grand Palace, Görkemli yapısı ile Hotel de Ville, Brüksel şehir müzesi, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Expo 58 Fuarı için yapılmış Atomium  bulunmaktadır.  Tur sonrası otele transfer ve konaklama otelimizde.


6. Gün: Brüksel - Amsterdam

Otelde alınan kahvaltı sonrası Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Amsterdam’a  varışımızda yapacak olduğumuz panaromik turumuzda,  Hollanda’nın sembolü yel değirmeni, Amstel Nehri, RAI fuar alanı, Central Station,  Unesco Dünya Miras listesinde bulunan Amsterdam su kanalları, Yeni Kilise, eski borsa binası, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde dileyen misafirlerimiz EXTRA olarak düzenlenecek Amsterdam kanal turuna katılabilirler .(20 EURO)  Amsterdam’a farklı açılardan bakmak isteyenler için üstü cam kaplı teknelerimizle yapacak olduğumuz bu turumuzda; Amsterdam ve tarihi hakkında bilgiler edinirken, Anne Frank House, A’DAM tower, Skinny Köprüsü, 7 Köprüler, yüzen kanal evleri, Herengracht Kanalı ve çok daha fazlasını görerek fotoğraflama imkanına sahip olacağız. (Tur rotası tamamen tekne firmasının insiyatifinde olup, farklı rotalar izlenebilir.) Tur bitiminin ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: Amsterdam

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından  düzenlenecek EXTRA  Volendam Kasabası ve Marken turu (30 Euro )  ve/veya Grand Holland turlarına  katılabilirler (60 Euro) Eski balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı görürken, ucuza hediyelik eşya alışverişi yapma ve kenarındaki restaurantlarda her türlü deniz ürününü de tatma  imkanı bulabileceksiniz. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayedede çok iyi korunmuş Marken ziyaretimizde ise  balıkçıların şirin evlerini dışarıdan görme fırsatına sahip olacağız. Dünyaca ünlü peynir çiftlikleri ve Hollanda’nın sembollerinden takunya atölyeleri ise bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Marken, Volendam turumuzun ardından dileyen misafirlerimizle bu kez ülkenin kuzeyine giderek, birçok ünlü şehiri göreceğiz.  Ülkenin yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlemento, kanallar arasında ki 16. YY da en zengin dönemini yaşamış olan şirin Delft şehri , modern köprü ve gökdelenleri ile Rotterdam şehri ve Kuzey Denizi sahil kasabası Scheveningen sizi rüya gibi bir yolculuğa çıkaracaktır. ( Trafik yoğunluğu ve zamanlamanıza göre Delft veya Rotterdam şehirlerinden biri yapılacaktır.)  Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


8. Gün: Amsterdam - Köln - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı (ŞEHİR MERKEZİNE MAX. 5 KM MESAFEDE) otelde konaklama
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri
 • tatilinburada.com misafirlerine özel ÜCRETSİZ REİMS TURU

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  16, 17, 18, 21 Temmuz
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  16.07.20213* Ve 4* Oteller329,00 €429,00 € 329,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 309,00 €
  -Taksitler »
  17.07.20213* Ve 4* Oteller329,00 €429,00 € 329,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 309,00 €
  -Taksitler »
  18.07.20213* Ve 4* Oteller329,00 €429,00 € 329,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 309,00 €
  -Taksitler »
  21.07.20213* Ve 4* Oteller329,00 €429,00 € 329,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 309,00 €
  -Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  • Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  • Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
  • Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  • Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
  • TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  • TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  • Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  • Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  • Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİ,NBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  • Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  • 30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  • 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  • Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  • İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
  • Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  3.Vize Bilgileri