AVUSTURYA İSVİÇRE İTALYA TURU

7 GECE 8 GÜN

TÜRK HAVA YOLLARI İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

KIBRIS, İZMİR, ANTALYA, ANTEP, ANKARA, TRABZON, KONYA VE ADANA İÇ HAT BAĞLANTI OLANAĞI

EXTRA TURLARDA AVANTAJLI PAKET SEÇENEĞİ 240 € YERİNE 180 €

LİCHTHENSTEİN TURU HEDİYE

1. Gün: İstanbul - Viyana

İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali tatilinburada.com kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından THY tarifeli seferi Viyana yolculuğumuz başlıyor. Viyana’ya varışımızla beraber yapacağımız turda, Opera Binası, Parlamento Binası, Kartner Caddesi, Stefan Katedrali, Üniversite ve Hofburg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.  Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Grinzing Meyhanelerinde Yemekli Eğlence Turuna katılabilirler (50 EURO). Geceleme Viyana otelimizde.


2. Gün: Viyana - Salzburg

Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Salzburg yolculuğumuz başlıyor. Salzburg’a varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda; Mirabel Sarayı ve Mozart’ın evini ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme Salzburg otelimizde.


3. Gün: Salzburg - Lichthenstein - Zürih

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra tatilinburada.com misafirlerine özel olarak ÜCRETSİZ gerçekleştirilecek Lichtenstein turu için yola çıkıyoruz. Varışımızla beraber başkent Vaduz’da Lichthenstein Dükünün Sarayı, ünlü alışveriş caddesi, Ana Kilise ve Belediye Binası görülecek yerler arasındadır. Bu şirin ve küçük ülkenin başkentinde bir süre alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman verdikten sonra Zürih’e doğru yolculuğumuz devam ediyor. Zürih’e varışımızla beraber otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Zürih otelimizde.


4. Gün: Zürih

Sabah kahvaltıdan sonra Zürih’teki ilk turumuz başlıyor. Bu turumuzda Zürih Gölü, Eski Gar, Milli Müze, Zürih Katedrali, Saat Kulesi ve Alışveriş Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzdan sonra dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Bern ve Rheinfall Turuna katılabilirler (75 EURO). Turumuzun bitiminde otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor, geceleme Zürih otelimizde.


5. Gün: Zürih - Cenevre

Sabah kahvaltıdan sonra Cenevre’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla beraber Birleşmiş Milletler’in Avrupa’daki merkezi olan Cenevre şehir turumuzda; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral ve Notre Damme Adası görülecek yerler arasındadır. Öğlenden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Lozan – Chillon Şatosu turuna katılabilirler (80 EURO). Turumuzun ardından otelimize dönüş, geceleme Cenevre otelimizde.


6. Gün: Cenevre - Luzern - Lugano - Como - Milano

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Luzern’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Varışımızla beraber yapılacak panoramik turda; Luzern Gölü, Su Kulesi, Chapel Köprüsü, Yaralı Aslan Anıtı ve fresklerle süslü binalar görülecek yerler arasındadır. Buradaki turumuzu tamamladıktan sonra Lugano’ya doğru yola koyuluyoruz. Varışımızla beraber yapacağımız panoramik şehir turunda; St. Georges Kilisesi, Büyük Meydan, Özgürlük Anıtı, Santa Maria Degli, Ruvigliana ve Castagnola görülecek yerler arasındadır. Como gölünde kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra Milano’ya doğru yolculuğumuz sürüyor. Milano’ya varışımızla beraber otelimize yerleşiyoruz, geceleme Milano otelimizde. 


7. Gün: Milano

Sabah kahvaltıdan sonra düzenlenecek turumuzda; Duomo Katedrali, La Galeria, Porta Romano ve Duomo Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğlenden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Verona Turuna katılabilirler (35 EURO). Verona turunun ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme Milano otelimizde.


8. Gün: Milano - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar şehirde serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz alış veriş yapabilir dileyen misafirlerimiz şehirdeki son saatleri keşfederek geçirebilir. Rehberimiz tarafından belirtilen saatte buluşma ve havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı (ŞEHİR MERKEZİNE MAX. 5 KM MESAFEDE) otelde konaklama
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Otel – havaalanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri
 • tatilinburada.com misafirlerine özel ÜCRETSİZ LİCHTHENSTEİN TURU

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  21 Ağustos • 04 Eylül • 02 Ekim
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  21.08.20213* Ve 4* Oteller499,00 €599,00 € 499,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 479,00 €
  -Taksitler »
  04.09.20213* Ve 4* Oteller499,00 €599,00 € 499,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 479,00 €
  -Taksitler »
  02.10.20213* Ve 4* Oteller499,00 €599,00 € 499,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 479,00 €
  -Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  EXTRA TURLARIN TOPLAM TUTARI : 240 EURO

  REZERVASYON ESNASINDA BÜTÜN EKSTRALARIN ALINMASI DURUMUNDA FİYAT 180 EURO OLACAKTIR..

  Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
  Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
  TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
  Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  3.Vize Bilgileri