MEGA İSPANYA TURU

7 GECE 8 GÜN

TÜRK HAVA YOLLARI İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

KIBRIS, İZMİR, ANTALYA, ANTEP, ANKARA, TRABZON, KONYA VE ADANA İÇ HAT BAĞLANTI OLANAĞI

EXTRA TURLARDA AVANTAJLI PAKET SEÇENEĞİ 305 € YERİNE 250 €

*** ALİCANTE TURU HEDİYE ***

1. Gün: İstanbul - Madrid

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali tatilinburada.com kontuarı önünde buluşma sonrası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Madrid’e hareket ediyoruz. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı & Çeşmesi, Paseo Del Prado Retiro Parkı, Almudena Katedrali, Teatro Real, Eski Belediye Binası, Mercado de San Miguel ,Plaza Mayor ve İspanya’nın sıfır noktası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize hareket, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: Madrid (Toledo)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Toledo turuna katılabilirler (50 EURO). İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, Ünlü katedrali  ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası aynı zamanda eski dönemlerden beri çok önemli bir çelik imalat merkezi olan ve Kanuni Sultan Süleyman’dan, Napoleon’a kadar pek çok kişinin kılıçlarının yapıldığı bu şehirde dileyen misafirlerimiz bu çelik eşyalardan satın alabilirler. Tur sonrası otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Madrid - Cordoba - Sevilla

Sabah kahvaltısından sonra özel otobüs ile Cordoba’ya hareket ediyoruz. Cordoba‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir gezisinde İspanya’nın en önemli nehirlerinden olan Guadalquivir Nehri, eski Roma Köprüsü, Calahorra Kapısı, eski Roma giriş Kapısı, şehrin koruyucu azizi San Rafeal’in heykeli, tarihi Alkazar panaromik olarak görülecektir. Tur bitimi serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Cordoba Camii ve Cordoba Güzelleri turuna katılabilirler (30 EURO). Rehberimizin dağıtacağı kulaklıklarımızla yapacak olduğumuz bu gezimize önce yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii ile başlıyoruz. Zamanının Mekke’den sonra en büyük camisi olan Cordoba Cami o zamanın yaşanan zenginliğini de bize yansıtacak. Cami gezimizin ardından Cordoba’nın dar sokaklarını, eski tip evlerin yaşam alanlarını, Musevi Mahallesini, eski Engizasyon Mahkeme Binasını,  eski pazar yerini , çiçek sokağını ve önemli diğer yerleri göreceğiz. Tur bitimi Sevilla'ya doğru yolculuğumuz devam ediyor. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik Sevilla şehir turunda; sizleri hayranlık içerisinde bırakacak olan Plaza Espana, Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15.yy'da inşaa edilmeye başlanan ve dönemin zenginliğinin bir sembolü olan  katedral, Arap, Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar ve Carmen Operası’na da ilham kaynağı olan Avrupadaki ilk tütün  fabrikası  görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek İspanya’nın olmazsa olmazlarından Flamenco Gecesi turuna katılabilirler (50  EURO) Geceleme otelimizde.


4. Gün: Sevilla - Alcazar - Granada - Çingene Mahallesi

Sabah kahvaltı sonrası , Granada'ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik Granada şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sonrasında dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak yapılacak Alhamra Turuna katılabilirler (55 EURO). (Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilmekte olup müsaitlik olmaması durumunda sadece bahçesi gezilecektir.) Alhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Alhamra, yani "Kızıl" denmiştir. Tur bitiminde otele hareket ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Sacramonte Çingene Mahallesi & Albaicin turuna katılabilirler (30 EURO). Dünya kültür mirası listesinde olan eski çingene mahallesi Sacramonte'de doğal mağaralarda bir içecek esliğinde çingenelerin doğaçlama, içlerinden geldiği gibi yapmış oldukları Show sizleri kendisine hayran bırakacak.  Show  sonrasında yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albaicin’de gezintimizi gerçekleştiriyor ve Elhamra Sarayı’nı nefis gece ışıklandırılmasını izliyoruz. . Tur bitimi otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.


5. Gün: Granada - Valencia

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Valencia’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde tatilinburada.com misafirlerine  ÜCRETSİZ sunulan Alicante turuna katılıyoruz. Alicante İspanya’nın Bodrum’u olarak adlandırabileceğimiz İspanya zenginlerinin yazlık evlerinin bulunduğu, denizi, doğası ve İspanyol sosyetesi ile çok keyif alacağınız bir belde olacaktır. Turumuzun ardından yaklaşık iki saatlik yolculuktan sonra Valencia’ya varış ve panoramik Valencia şehir turu.  Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


6. Gün: Valencia - Barselona

Sabah kahvaltı sonrası Barselona’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuktan sonra Barselona’ya varış ve yapılacak olan panoramik Barselona şehir turu esnasında; Limanı, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Placa Espana , Placa Catalunya, Sagrada Familia, Montjuic Tepesi, Colombus Anıtı, Olympiyat Stadı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: Barselona

Sabah kahvaltısı ve ardından serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Girona & Figueras(Dali Müzesi) Turuna katılabilirler (60 EURO). Bu turumuzda; önce Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


8. Gün: Barselona - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle Turuna katılabilirler (30 EURO). Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barselona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı, 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulup, devamında Barselona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Rehberimiz tarafından belirtilen saatte buluşma ve havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı (ŞEHİR MERKEZİNE MAX. 5 KM MESAFEDE) otelde konaklama
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri
 • tatilinburada.com misafirlerine özel ÜCRETSİZ ALİCANTE TURU

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar
 • İsteğe bağlı Rehber ve Kaptan bahşişleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  26 Ağustos • 22, 25 Eylül • 27 Ekim • 10, 24 Kasım • 15 Aralık
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  26.08.20213* Ve 4* Oteller399,00 €499,00 € 399,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 378,00 €
  -Taksitler »
  22.09.20213* Ve 4* Oteller399,00 €499,00 € 399,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 378,00 €
  -Taksitler »
  25.09.20213* Ve 4* Oteller399,00 €499,00 € 399,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 378,00 €
  -Taksitler »
  27.10.20213* Ve 4* Oteller379,00 €479,00 € 379,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 359,00 €
  -Taksitler »
  10.11.20213* Ve 4* Oteller379,00 €479,00 € 379,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 359,00 €
  -Taksitler »
  24.11.20213* Ve 4* Oteller379,00 €479,00 € 379,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 359,00 €
  -Taksitler »
  15.12.20213* Ve 4* Oteller349,00 €449,00 € 349,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 10 Yaş 339,00 €
  -Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
  Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
  TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
  Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  3.Vize Bilgileri